- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vitríny a bufety
- Stolní vitríny
- Chladící vitrína stolní Tefcold UPD 60 / šedá
Chladící vitrína stolní Tefcold UPD 60 / šedá
- Kompletní specifikace
Chladící vitrína stolní Tefcold UPD 60 / šedáDo 3 dnů 1 ks12 040 Kč/ ks9 950 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Stolní chladící vitrína pro malé snack bary
Vlastnosti:
- ventilované chlazení
- automatické odtávání
- digitální termostat
- všechna skla dvojitá izolační
- 3 nastavitelné police
- LED osvětlení vitríny
- nelze měnit otevírání dveří
- napětí 230 V / 50 Hz
Technické parametry
| PARAMETRY | HODNOTY |
|---|---|
| Váha | 35 kg |
| Výška | 98 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Provozní teplota | +2 až +12°C |
| Čistý objem | 86 l |
| Příkon | 164 W |
Zboží zařazeno v kategoriích
