- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vitríny a bufety
- Stolní vitríny
- Chladící vitrína Tefcold LCT 750C
Chladící vitrína Tefcold LCT 750C
- Kompletní specifikace
Chladící vitrína Tefcold LCT 750CNa objednání do 10 dnů 1 ks23 595 Kč/ ks19 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vhodná pro prezentaci zákusků, dortů, sendvičů či baget o objemu 100 l. Oblé přední sklo, prosklené boky a LED osvětlení zajišťují ideální viditelnost prodávaného zboží.
Vlastnosti:
- ventilované chlazení
- automatické odtávání
- přední oblé sklo
- prosklené boky
- 2 roštové police
- zadní posuvné dveře
- dvojitá izolační skla
- LED osvětlení vitríny
- nerezové opláštění
- nastavitelné nožky
- napětí 230 V / 50 Hz
PARAMETRY PRODUKTU
| PARAMETRY | HODNOTY |
|---|---|
| Váha | 70 kg |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Výška | 67 cm |
| Provozní teplota | +2 °C až +8 °C |
| Příkon | 242 W |
| Hrubý objem | 100 l |
| Denní spotřeba | 3,8 kWh/ 24 h |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 0,045 kg |
| Energetická třída | C |
Zboží zařazeno v kategoriích
