Celonerezová lednice Tefcold RK710
Kompletní specifikace
TEFCOLD RK 710
Chladicí skříň plné dveře
- nový design
- plné dveře, lze měnit otevírání
- nerezové provedení
- ventilované chlazení
- samozavírací dveře
- nastavitelné police gn2/1
- pevná kolečka
- příslušenství: snadné otevírání nohou pro pravé nebo levé otevírání dveří
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 148 / 143 kg |
| Hrubý / čistý objem | 520 / 480 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové samozavírací plné dveře |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 3 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | GN2/1 |
| Kolečka | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Exteriér | SS304 |
| Ineriér | SS304 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické, digitální |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 95 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.19 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 433 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 34.8 |
| EEI objem | 386 l |
| Příkon | 250 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 48 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 533 x 700 x 1400 mm |
| Vnější šířka | 740 mm |
| Vnější hloubka | 830 mm |
| Vnější výška | 2010 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 740 x 830 x 2010 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích