Celonerezová lednice Tefcold GUC 70
Kompletní specifikace
TEFCOLD GUC 70
Chladicí skříň plné dveře celonerezové provedení
- plné dveře, lze měnit otevírání
- ventilované chlazení
- zámek
- samozavírací dveře
- nastavitelné police gn2/1
- pevná kolečka
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | +2 až +8 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 145 / 120 kg |
| Hrubý / čistý objem | 544 / 507 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové samozavírací plné dveře |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 3 drátěné police |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | GN2/1 |
| Kolečka | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Exteriér | SS201 |
| Ineriér | SS201 |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 90 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.22 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 445 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 36.5 |
| EEI objem | 372 l |
| Příkon | 255 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 45 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 560 x 680 x 1380 mm |
| Vnější šířka | 680 mm |
| Vnější hloubka | 845 mm |
| Vnější výška | 2000 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 680 x 845 x 2000 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích