Blixer stolní 5A PLUS 400V
- Kompletní specifikace
Blixer stolní 5A PLUS 400VNa objednání do 10 dnů 1 ks93 775 Kč/ ks77 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Stolní BLIXER 5 PLUS od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
- vhodný pro přípravu kašovité stravy v nemocnicích, kojeneckých ústavech, ÚSP, jeslích s max. denní kapacitou do 80 porcí
Speciální typ kutru, který kombinuje funkci mixéru a kutru a umožňuje:
- díky speciálnímu noži a stíracímu rameni víka i nádoby dokonalé rozmělnění surovin
- snadnou přípravu mixovaných jídel ze syrových, nebo vařených surovin – v tekuté, polotekuté a kašovité formě
- realizaci pokrmů se změněnou strukturou podávané individuálně ve zdravotnických zařízeních
- přípravu chuťovek, předkrmů, zákusků, šlehaných krémů, emulzí nebo i specialit
MOTOROVÝ BLOK
- indukční motor
- asynchronní motor pro profesionální použití zaručující delší životnost a spolehlivost stroje; tichý chod motoru bez jakýchkoliv vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu
- nerezová hřídel
- magnetický bezpečnostní systém, zajišťující při nesprávném sesazení zařízení, nebo v momentu otevření víka zastavení, popř. nespuštění blixeru
- 2 regulace rychlosti
- pulsní tlačítko pro lepší kontrolu konzistence a větší přesnost zpracování
- kryt motorového bloku je kovový
NÁDOBA BLIXERU
- odnímatelná nádoba z nerezu s ergonomickým držadlem
- stírací zařízení složené ze stěrek víka a stěrky nádoby, snadno rozebíratelné
- průhledné polykarbonátové víko vybavené rukojetí a otvorem umožňuje přidávání dalších ingrediencí v průběhu sekání
Standardní vybavení:
- nerezová nádoba
- stírací zařízení víka a nádoby
- nůž s jemným zubatým ostřím – umožňuje dokonalé rozmixování syrových nebo vařených surovin až do kašovité konzistence
Lze doobjednat:
- nůž s hrubým zubatým ostřím (27180)
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 1 300 W |
| výkon | 3 - 18 porcí |
| počet ot/min | 1500/3000 |
| jednoráz.zpracovávané množství | 0,5 - 3,5 kg |
| jednoráz. zpracovávané množství | 3 - 18 porcí/1 porce 200 g |
| objem nádoby blixeru | 5,5 l |
| nádoba blixeru | nerez |
| motorový blok | kovový |
| pulsní tlačítko | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 280 x 350 x 500 mm |
| váha | 24 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích


