Blixer stolní 3 D
- Kompletní specifikace
Blixer stolní 3 DNa objednání do 10 dnů 1 ks62 799 Kč/ ks51 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Stolní BLIXER 3 od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
- vhodný pro přípravu kašovité stravy v nemocnicích, kojeneckých ústavech, ÚSP, jeslích s max. denní kapacitou do 30 porcí
Speciální typ kutru, který kombinuje funkci mixéru a kutru a umožňuje:
- díky speciálnímu noži a stíracímu rameni víka i nádoby dokonalé rozmělnění surovin
- snadnou přípravu mixovaných jídel ze syrových, nebo vařených surovin – v tekuté, polotekuté a kašovité formě
- realizaci pokrmů se změněnou strukturou podávané individuálně ve zdravotnických zařízeních
- přípravu chuťovek, předkrmů, zákusků, šlehaných krémů, emulzí nebo i specialit
MOTOROVÝ BLOK
- indukční motor
- asynchronní motor pro profesionální použití zaručující delší životnost a spolehlivost stroje; tichý chod motoru bez jakýchkoliv vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu
- nerezová hřídel
- magnetický bezpečnostní systém, zajišťující při nesprávném sesazení zařízení, nebo v momentu otevření víka zastavení, popř. nespuštění blixeru
- 1 regulace rychlosti
- pulsní tlačítko pro lepší kontrolu konzistence a větší přesnost zpracování
- kryt motorového bloku je z polykarbonátu
NÁDOBA BLIXERU
- odnímatelná nádoba z nerezu s ergonomickým držadlem
- stírací zařízení složené ze stěrek víka a stěrky nádoby, snadno rozebíratelné
- průhledné polykarbonátové víko vybavené rukojetí a otvorem umožňuje přidávání dalších ingrediencí v průběhu sekání
Standardní vybavení:
- nerezová nádoba
- stírací zařízení víka a nádoby
- nůž s jemným zubatým ostřím – umožňuje dokonalé rozmixování syrových, nebo vařených surovin až do kašovité konzistence
Lze doobjednat:
- nůž s hrubým zubatým ostřím
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| výkon | 2 - 10 porcí |
| počet ot/min | 3000 |
| jednoráz.zpracovávané množství | 0,3 - 2 kg |
| jednoráz. zpracovávané množství | 2 - 10 porcí/1 porce 200 g |
| objem nádoby blixeru | 3,7 l |
| nádoba blixeru | nerez |
| motorový blok | polykarbonát |
| pulsní tlačítko | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 242 x 304 x 444 mm |
| váha | 13 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
